Typ ponuky
Druh nehnuteľnosti
Bratislava

1 / 18
Zväčšiť
Veľkometrážny exkluzívny 4-izbový byt s terasou a garážovým parkovacím státím v Starom Meste s províziou v cene
Cena
350 000 €
1 470,58 € /㎡
Lokalita
B. Němcovej, Bratislava I
Bratislava, Bratislavský kraj
Typ ponukyPredaj
Druh
Byty
4-izbový byt
StavKompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha238
Poschodie0
Balkón / loggiaÁno
Dátum pridaniapred 16 dňami
Ponúkame na predaj priestranný svetlý exkluzívny bezbariérový 4-izbový byt na Ulici B. Němcovej v lokalite BA - Staré Mesto so zaujímavým pôdorysom. Nachádza sa v tichom príjemnom prostredí jednosmernej ulice v lukratívnej časti mesta, v tesnej blízkosti mestského lesoparku Horský park. Byt sa nachádza v bytovom dome, kde je 24 bytov a jeden nebytový priestor, na prízemí bytového domu. Priamo pred domom je k dispozícii 8 parkovacích miest slúžiacich pre vlastníkov bytov aj návštevy. Byt má vynikajúcu juho-zapadnú orientáciu, 96m2 upravenej terasy, ktorá hlavne v letných mesiacoch príjemne obohacuje obytnú zónu. V blízkosti bytu je kompletná občianska vybavenosť dostupná aj pešo, vzdialenosť historického centra mesta je cca 20 min. chôdze.

Interiér bytu pozostáva z veľkorysej vstupnej haly, technickej miestnosti, samostatnej toalety, samostatnej kúpeľne s oddelenou druhou toaletou, obývacou časťou, troch samostatných spální, pričom v dvoch je priamo osadený sprchovací kút s umývadlom, z jednej zo spální je východ na 9m2 loggiu, z ďalšej je východ na terasu. Ďalej šatník a kuchyňa vybavená bielou technikou značky Franke, americkou dvojdverovou chladničkou zn. Baumatic. V celom priestore je rozvod VZT s výmenou vzduchu, s možnosťou doplnenia dokurovania počas zimných mesiacov. V byte je podlahové kúrenie, ktore reguluje kotol zn. Junkers so zásobníkom teplej vody. V priestore je nadštandardný rozvod elektriny (dostatočný aj pre profireštauračnú kuchyňu), ktorý ostal z pôvodného plánu jeho využitia.
V celom priestore je veľkoplošná bezprahová dlažba šedý Grass, hliníkové okna, kvalitné
armatúry a kúpeľňový obklad. Reliéf znížených stropov je podsvietený.
Priestor vhodný pre štvorčlennú rodinu zo zvieracím miláčikom, resp. byt a zároveň pracovné miesto pre single osobu (právnik, zubár, iná admin. činnosť). Možnosť zmeny účelu aj na nebytový priestor.
Cena: 350 000 eur vrátane sprostredkovateľskej provízie a 1 garážového parkovacieho státia. Druhé garážové parkovacie státie k dispozícii podľa vzájomnej dohody.
Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 008 302.Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?
Copyright Ⓒ 2019 Metropolitan Real s.r.o. - realitná kancelária Bratislava
No running tasks