Typ ponuky
Druh nehnuteľnosti
Bratislava

1 / 12
Zväčšiť
Rodinný dom s veľkým pozemkom v Podunajských Biskupiciach
Cena
416 000 €
2 491,01 € /㎡
Lokalita
Máchova, Bratislava II
Bratislava, Bratislavský kraj
Typ ponukyPredaj
Druh
Domy a Vily
StavPôvodný stav
Podlahová plocha167
Plocha pozemku1296
Poschodie0
PivnicaÁno
Dátum pridaniaminulý rok
Ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom v Podunajských Biskupiciach na Máchovej ulici s prekrásnou veľkou záhradou, kde je možnosť využitia aj na ďalší stavebný pozemok. Pozemok je o výmere 1296 m2, zastavaná plocha domu je 113 m2, užitková plocha je 167 m2. Dom je čiastočne podpivničený - 18 m2. K domu prislúcha murovaná dvojgaráž s jamou - 38 m2 a murovaná letná kuchyňa - 18 m2.
Materiály: tehla, sedlová strecha, zateplený, kúrenie plyn, kanalizácia, alarmový systém.

V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť. MHD, školy, škôlky, reštaurácie, zdravotné stredisko, banky a všetky supermarkety. Dom je ihneď k dispozícii.

Cena domu je 416 000,- EUR. K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia.
Kontakt: 0948 097 068, info@metropolitanreal.sk.

Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?
Copyright Ⓒ 2019 Metropolitan Real s.r.o. - realitná kancelária Bratislava
No running tasks