Typ ponuky
Druh nehnuteľnosti
Bratislava

1 / 12
Zmenšiť
Čiastočne zrekonštruovaná dvojgarsónka DE LUXE na začiatku Petržalky
Cena
116 000 €
2 367,34 € /㎡
Lokalita
Lachova, Bratislava V
Bratislava, Bratislavský kraj
Typ ponukyPredaj
Druh
Byty
2-izbový byt
StavČiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha49
Poschodie11 / 12
Balkón / loggiaNie
PivnicaÁno
Dátum pridaniapred 6 mesiacmi
Ponúkame na predaj dvojgarsónku DE LUXE na Lachovej ulici v Bratislave Petržalke s podlahovou plochou 48,91 m2. Byt sa nachádza na 11. poschodí 12 poschodového paneláku, vo vchode so štyrmi výťahmi.

Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, obývačky priechodnej so spálňou, kúpeľne a oddeleného WC. K bytu prislúcha pivničná kobka o ploche 3,80 m2. Orientácia východná.

V rámci rekonštrukcie prešiel byt úpravami a to: nové plastové okná, šúchaná omietka, výmena dverí do izieb aj so zárubňami, nové plávajúce podlahy, výmena kuchynskej linky so sporákom a odsávačom pár, bezpečnostné dvere , nové elektrické rozvody do kuchyne. Byt je bez balkóna ( možnosť dostavby balkónu).

Bytový dom prešiel rekonštrukciou, boli menené stúpačky, strecha prešla kompletnou rekonštrukciou, je zateplená a zaizolovaná.

Výborná poloha na začiatku Petržalky, výborná dostupnosť do centra. Dostihová dráha, lesík

Cena bytu je 116.000 EUR + sprostredkovateľská provízia
Kontakt: 0948 090 301, info@metropolitanreal.sk

Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?
Copyright Ⓒ 2019 Metropolitan Real s.r.o. - realitná kancelária Bratislava
No running tasks