Typ ponuky
Druh nehnuteľnosti
Bratislava

1 / 8
Zväčšiť
Kompletne zrekonštruovaný 2,5 izbový byt s logiou v pokojnej a zelenej lokalite
Cena
135 000 €
2 014,92 € /㎡
Lokalita
Silvánska, Bratislava IV
Bratislava, Bratislavský kraj
Typ ponukyPredaj
Druh
Byty
3-izbový byt
StavKompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha67
Poschodie1
Balkón / loggiaÁno
PivnicaÁno
Dátum pridaniapred 6 dňami
Ponúkame na predaj pekný 2,5 izbový byt na Silvánskej ulici v Karlovej Vsi - Bratislava. Rozloha bytu je 67 m2 s logiou. Byt sa nachádza na zvýšenom prízemí. Príjemná, pokojná a zelená lokalita.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2010, prekvapí príjemnou atmosférou a veľkorysými rozmermi izieb. Je dobre dispozične riešený. Byt je pekne presvetlený a príjemne teplý.

Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2014. Byt sa nachádza v lokalite s plnou občianskou vybavenosťou. Dobrá dostupnosť do centra mesta.

Cena bytu je 135.000 EUR + sprostredkovateľská provízia
Kontakt: 0948 090 301, info@metropolitanreal.sk

Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?
Copyright Ⓒ 2018 Metropolitan Real s.r.o. - realitná kancelária Bratislava
No running tasks