Typ ponuky
Druh nehnuteľnosti
Bratislava

1 / 10
Zväčšiť
Kompletne zariadený 1 izbový byt v novostavbe PEGAS s balkónom
Cena
85 000 €
1 931,81 € /㎡
Lokalita
Vyšehradská, Bratislava V
Bratislava, Bratislavský kraj
Typ ponukyPredaj
Druh
Byty
1-izbový byt
StavNovostavba
Podlahová plocha44
Poschodie1
Balkón / loggiaÁno
Dátum pridaniapred 5 dňami
Ponúkame na predaj 1 izbový byt - nebytový priestor v 8 ročnej novostavbe PEGAS na Vyšehradskej ulici - Petržalka. Byt sa nachádza na 1 . poschodí o výmere 36,24 m2 + balkón o výmere 8,1m2 - bezbariérový vstup, orientácia juhozápad-výhľad na Rakúsko. Byt je kompletne zariadený, vhodný ihneď na bývanie , alebo ako investícia na prenájom.

V byte sa nachádza kuchynská linka so sporákom , chladnička, práčka, klimatizácia , posteľ pre 1 osobu+ sedačka a obývačková stena s televízorom. Na chodbe je veľká vstavaná skriňa. Kúpeľňa je s vaňou, umývadlom a WC.
Mesačné náklady sú 70 EUR - 1 osoba.

Cena bytu je 85.000 EUR + sprostredkovateľská provízia, pri rýchlom jednaní dohoda možná.
Kontakt: 0948 090 301, info@metropolitanreal.sk

Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?
Copyright Ⓒ 2018 Metropolitan Real s.r.o. - realitná kancelária Bratislava
No running tasks