Typ ponuky
Druh nehnuteľnosti
Bratislava

1 / 4
Zmenšiť
3 izbový byt s veľkou logiou, v príjemnom prostredí Rače
Cena
150 000 €
2 142,85 € /㎡
Lokalita
Kadnárova, Bratislava III
Bratislava, Bratislavský kraj
Typ ponukyPredaj
Druh
Byty
3-izbový byt
StavKompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha70
Poschodie3 / 13
Balkón / loggiaÁno
PivnicaÁno
Dátum pridaniapred 10 dňami
Ponúkame na predaj svetlý 3 izbový byt s logiou na Kadnárovej ulici v Rači. Nachádza sa na 3. poschodí z13 v panelovom dome s výťahom. Celková podlahová plocha vrátane príslušenstva 70 m2, pivnica cca 2,35m2.

Ukončené práce bytu:

vystierkovaný, komplet vymaľovaný, nové medené rozvody elektriny,prúdový chránič, nové vypínače a zásuvky legrand, nové rozvody vody, nové rozvody odpadu, nové vodomerné hodiny, osadenie a dopojenie Geberitu, sadrokartónový podhľad s bodovými svetlami v obývačke a kuchyni, nové bezpečnostné vchodové dvere, kuchynská linka s montážou.

Plánované práce bytu:

nová plávajúca podlaha v chodbe a izbách, nové moderné interiérové dvere, obložkové zárubne a nové kľučky, elektrický boiler, kompletáž Kúpeľne, osvetlenie vo všetkých miestnostiach, led pás v podhľade, spotrebiče v kuchyni (chladnička, rúra, umývačka riadu, plynová doska, mikrovlnná rúra, digestor) Roldor 2x v spálni a malej izbe, Brusenie a striekanie radiatorov

Možná kúpa bytu aj v aktuálnom stave.

Orientácia: logia - juho-východ, spálne - severo-východ
Parkovanie: parkovanie priamo pri dome, dostatok parkovania aj v okolí.
Mesačné náklady: 80 ,-Eur
Susedia: príjemný a bezproblémový susedia, zväčša dôchodcovia
Siete: plyn, voda, elektrina.
Káblová televízia a internet: optický internet a televízia


V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, príjemné prostredie blízko do centra, MHD 300 m, pošta, reštaurácie, banky, potraviny...

Cena bytu je 150 000 EUR + sprostredkovateľská provízia
Kontakt: 0948 090 301, info@metropolitanreal.sk

Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?
Copyright Ⓒ 2018 Metropolitan Real s.r.o. - realitná kancelária Bratislava
No running tasks