Typ ponuky
Druh nehnuteľnosti
Bratislava

1 / 5
Zväčšiť
1izbový byt, so záhradnou teraskou v centre Bratislavy - Staré mesto
Cena
112 000 €
3 500,00 € /㎡
Lokalita
Šancová, Bratislava I
Bratislava, Bratislavský kraj
Typ ponukyPredaj
Druh
Byty
1-izbový byt
StavČiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha32
Poschodie1
Balkón / loggiaÁno
PivnicaÁno
Dátum pridaniapred 5 dňami

Ponúkame na predaj útulný nedávno zrekonštruovaný 1 izbový byt na Šancovej ulici v blízkosti hlavnej stanice. Rozloha bytu je 32m2. Byt sa nachádza na prízemí, ale okná do ulice sú nad vchodom do Železiarstva, takže nie je chladný a okná nie sú priamo dostupné z ulice.

Byt pozostáva z kuchynky, jednej veľkej izby a kúpeľne so sprchovým kútom. Teraska je v rámci záhradného dvora, kde je možnosť v lete niečo pestovať, prípadne grilovať.

Byt má výbornú polohu - iba 3 minúty chôdze od hlavnej stanice. Táto lokalita poskytuje výbornú občiansku vybavenosť, reštauračné aj nákupné možnosti.

Bytový dom má tehlovú konštrukciu.
Mesačné náklady na služby a energie sú 135 EUR.
Možnosť parkovania na ulici pred bytovým domom.

Cena bytu je 112 000 EUR + sprostredkovateľská provízia
Kontakt: 0948 090 301, info@metropolitanreal.sk


Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?
Copyright Ⓒ 2018 Metropolitan Real s.r.o. - realitná kancelária Bratislava
No running tasks