Typ ponuky
Druh nehnuteľnosti
Bratislava

1 / 15
Zväčšiť
Priestranný 1izbový byt, po rekonštrukcii v tichej lokalite plnej zelene - Dolné hony
Cena
76 900 €
2 136,11 € /㎡
Lokalita
Vážska, Bratislava II
Bratislava, Bratislavský kraj
Typ ponukyPredaj
Druh
Byty
1-izbový byt
StavČiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha36
Poschodie1 / 4
PivnicaÁno
Dátum pridaniapred 10 dňami
Ponúkame na predaj dobre dispozične riešený 1-izbový byt v obnovenom bytovom dome v tichej a príjemnej lokalite plnej zelene na Vážskej ulici - Dolné hony. Rozloha bytu je 36m2, vrátane príslušenstva.
Byt sa nachádza na 1.poschodí zo 4., ide o zvýšené poschodie s orientáciou bytu na severovýchod a nádherným výhľadom do parku, kde je veľa zelene, ticho a pokoj. Pod bytom je spoločná veľká kočikáreň. K bytu prislúcha aj priestranná latková pivnica na prízemí domu.

Byt pozostáva zo vstupnej chodby, samostatnej kuchyne, väčšej obývačky, samostatnej murovanej kúpeľne a zvlášť WC. Byt je v osobnom vlastníctve, bez tiarch a záložných práv.

V rámci rekonštrukcii boli vymenené: plastové okná v obývačke a v kuchyni so žalúziami - ešte v záruke, elegantná kuchynská linka so sklokeramickou doskou Whirlpool, elektrickým sporákom Whirlpool, veľkou kombinovanou chladničkou a mrazničkou Samsung a mikrovlnou rúrou, parkety v obývačke, kuchyni aj na chodbe, murovaná kúpeľňa s práčkou, vymenené rozvody na teplú a studenú vodu, spotreba tepla a vody je meraná pomerovými meračmi tepla a vodomermi na TV a SV, byt je zateplený aj odspodu (od pivničných priestorov), na medziposchodí je k dispozícii uzamykateľný balkón, ktorý využívajú iba 2 susedia.

Bytový dom:
Bytový dom prešiel rozsiahlou rekonštrukciou – kompletné zateplenie obvodového plášťa a strechy, renováciou spoločných priestorov, vonkajších schodov zo strany parku, v dome sú vymenené plastové okná na schodiskách a balkónoch. Dom má dva vchody – zo strany parku aj zo strany cesty, ktoré sa riadne uzamykajú. Kontajnerové stojisko patriace k bytovému domu je uzamykateľné.

Lokalita:
Kompletná občianska vybavenosť, tiché prostredie, výborný prístup do centra mesta cca. 10 min. autom,18 min. MHD. Parkovanie ako aj zástavka autobusov a trolejbusov v blízkosti domu. V okolí je množstvo zelene, detské ihriská, škôlky, školy, zdravotné stredisko, reštaurácie, pizzeria, nákupné centrá, pošta, lesopark, Malý Dunaj.

Cena bytu je 76 900 EUR + sprostredkovateľská provízia
Kontakt: 0948 090 301, info@metropolitanreal.sk


Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?
Copyright Ⓒ 2019 Metropolitan Real s.r.o. - realitná kancelária Bratislava
No running tasks