Typ ponuky
Druh nehnuteľnosti
Bratislava

1 / 6
Zmenšiť
3 izbový byt s logiou, po rekonštrukcii v tichom prostredí Dúbravky
Cena
140 000 €
1 891,89 € /㎡
Lokalita
Cabanova, Bratislava IV
Bratislava, Bratislavský kraj
Typ ponukyPredaj
Druh
Byty
3-izbový byt
StavČiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha74
Poschodie5 / 7
Balkón / loggiaÁno
PivnicaÁno
Dátum pridaniapred 10 dňami
Ponúkame na predaj pekný 3-izbový byt na Cabanovej ulici v Dúbravke. Byt sa nachádza na 5. poschodí zo 7. v panelovom dome. Rozloha bytu je 74m2. Byt bol zrekonštruovaný v roku 2004.

Byt pozostáva: zo vstupnej chodby, kuchyne, kúpeľne s vaňou, samostatného WC, obývacej izby so vstupom na logiu a dvoch samostatných izieb.
Bytový dom bol zrekonštruovaný.

Príjemná, tichá lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou - nákupné centrum OC Saratov, MŠ, ZŠ, zdravotné stredisko, pošta, MHD 2 min. Dopravné napojenie na diaľničné obchvaty a centrum mesta a nákupné centrum Borry.
Bezproblémové parkovanie v okolí bytového domu.

Cena bytu je 140 000 EUR + sprostredkovateľská provízia
Kontakt: 0948 090 301, info@metropolitanreal.skKlientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?
Copyright Ⓒ 2019 Metropolitan Real s.r.o. - realitná kancelária Bratislava
No running tasks