Typ ponuky
Druh nehnuteľnosti
Bratislava

1 / 18
Zväčšiť
Zrekonštruovaný 3 - izbový byt v obľúbenej časti Petržalky
Cena
167 000 €
2 319,44 € /㎡
Lokalita
Furdekova, Bratislava V
Bratislava, Bratislavský kraj
Typ ponukyPredaj
Druh
Byty
3-izbový byt
StavKompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha72
Poschodie6
Balkón / loggiaÁno
PivnicaÁno
Dátum pridaniapred 16 dňami
Ponúkame na predaj 3- izbový byt vo vyhľadávanej časti Petržalky - Háje, Furdekova ulica. Byt je o výmere 72,37 m2 a nachádza sa na 6. poschodí v zateplenom Bytovom dome s vlastnou kotolňou. K bytu prislúcha zaklená loggia a pivnica. Na chodbe bytu je kumbál. Byt prešiel rekonštrukciou. Byt pozostáva z 3 samostatných nepriechodných izieb, kuchyne s loggiou, predsiene, haly a samostatnej kúpeľne a WC. V byte zostávajú: kuchynská linka so spotrebičmi, americká chladnička, vstavané skrine, ďalšie zariadenie je na dohode.
Byt je voľný od 8/2019.

Bytový dom má výbornú občiansku vybavenosť, priamo susedí so základnou školou, materskou školou a jasličkami a cez cestu sú dve gymnázia. Výborná dostupnosť na všetky smery MHD.

Cena bytu je 167.000 EUR. K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia.
Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 097 068.

Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?
Copyright Ⓒ 2019 Metropolitan Real s.r.o. - realitná kancelária Bratislava
No running tasks