Typ ponuky
Druh nehnuteľnosti
Bratislava

1 / 3
Zväčšiť
Dvojgarsónka v Petržalke - ideálna na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv
Cena
109 900 €
3 052,77 € /㎡
Lokalita
Vranovská, Bratislava V
Bratislava, Bratislavský kraj
Typ ponukyPredaj
Druh
Byty
2-izbový byt
StavPôvodný stav
Podlahová plocha36
Poschodie3 / 8
Dátum pridaniapred 13 dňami
Ponúkame na predaj dvojgarsónku na Vranovskej ulici v Petržalke. Byt je o výmere 36m2 a je v pôvodnom ale veľmi zachovalom stave - ideálny na dotvorenie podľa vlastných predstáv. Byt sa nachádza na 3. poschodí v 8. poschodovom bytovom dome s výťahom. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s WC, kuchyne a izby. V byte sa nachádzajú nové plastové okná.

V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť - potraviny, fitnes centrum, banka, ŽST, zastávka MHD, škola, reštaurácie.
Parkovanie možné pred obytným domom.
Cena bytu je 109.900 EUR. K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia.
Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 097 068.


Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?
Copyright Ⓒ 2019 Metropolitan Real s.r.o. - realitná kancelária Bratislava
No running tasks