Typ ponuky
Druh nehnuteľnosti
Bratislava

1 / 4
Zväčšiť
Kompletne zrekonštruovaná 2 garsónka v Petržalke
Cena
109 000 €
3 114,28 € /㎡
Lokalita
Jasovská, Bratislava V
Bratislava, Bratislavský kraj
Typ ponukyPredaj
Druh
Byty
2-izbový byt
StavKompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha35
Poschodie6 / 12
PivnicaÁno
Dátum pridaniapred 2 mesiacmi
Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovanú 2 garsónku (pôvodne 1 izbový byt) o výmere 35 m2 na Jasovskej ulici. K bytu neprislúcha balkón. V rámci rekonštrukcie boli menené komplet inštalácie, rozvody, podlahy, dlažby, obklady, okná, interiérové dvere a kuchynská linka s novými spotrebičmi. Byt sa nachádza na 6/12 poschodí v zateplenom bytovom dome. Foto sú ilustračné.

V okolí bytového domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť - potraviny Lidl, DK Lúky, zastávka MHD, škola, škôlka, reštaurácie.
Cena bytu je 109.000 EUR. K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia.
Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 097 068.


Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?
Copyright Ⓒ 2019 Metropolitan Real s.r.o. - realitná kancelária Bratislava
No running tasks