Typ ponuky
Druh nehnuteľnosti
Bratislava

1 / 10
Zmenšiť
Dvojizbový byt s veľkou loggiou v 13 ročnej novostavbe
Cena
150 000 €
2 500,00 € /㎡
Lokalita
Klenová, Bratislava III
Bratislava, Bratislavský kraj
Typ ponukyPredaj
Druh
Byty
2-izbový byt
StavNovostavba
Podlahová plocha60
Poschodie1
Balkón / loggiaÁno
Dátum pridaniapred 2 mesiacmi
Ponúkame na predaj dvojizbový byt v novostavbe z roku 2006 na Klenovej ulici v Novom meste. Byt je o výmere 50m2 a nachádza sa na 1 poschodí bytového domu s výťahom. K bytu prislúcha zasklená loggia s výmerou 10m2. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne, samostatného WC, obývacej izby (vstup na loggiu), spálne a kuchyne.

Bytový dom sa nachádza v kľudnej lokalite v blízkosti lesa. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť - potraviny Delia, zastávka MHD, pošta, lekáreň, reštaurácie.

Cena bytu je 150.000,- EUR. K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia.
Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 097 068.

Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?
Copyright Ⓒ 2019 Metropolitan Real s.r.o. - realitná kancelária Bratislava
No running tasks