Typ ponuky
Druh nehnuteľnosti
Bratislava

1 / 4
Zväčšiť
Kompletne zrekonštruovaný 3-izb. byt na Obchodnej ulici
Cena
330 000 €
3 402,06 € /㎡
Lokalita
Obchodná, Bratislava I
Bratislava, Bratislavský kraj
Typ ponukyPredaj
Druh
Byty
3-izbový byt
StavKompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha97
Plocha pozemku97
Poschodie1 / 2
Dátum pridaniapred 2 mesiacmi
Ponúkame na predaj 3-izbový byt v centre Bratislavy na Obchodnej ulici. Byt sa nachádza na 1. poschodí z dvoch. Byt je rozdelený na 2 byty s vlastným vchodom a vlastnou kuchyňou a kúpeľňou. Prešiel kompletnou rekonštrukciu, okná sú orientované do ulice na JV a aj do dvora. Byt má vlastné kúrenie( nový kotol), je v osobnom vlastníctve s nízkymi nákladmi 145,-€ + energie (elektrika a plyn). Možnosť parkovania vo dvore

Cena : 330 000,-€ + sprostredkovateľská provízia
Kontakt: 0948 008 302, info@metropolitanreal.skKlientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?
Copyright Ⓒ 2019 Metropolitan Real s.r.o. - realitná kancelária Bratislava
No running tasks