Typ ponuky
Druh nehnuteľnosti
Bratislava

1 / 8
Zmenšiť
Luxusný 6-izbový dom na Čiernej Vode
Cena
280 000 €
1 181,43 € /㎡
Lokalita
Čierna Voda, Bratislava III
Bratislava, Bratislavský kraj
Typ ponukyPredaj
Druh
Domy a Vily
StavNovostavba
Podlahová plocha237
Plocha pozemku457
Dátum pridaniapred 4 mesiacmi
Ponúkame na preda luxusnú novostavbu, samostatne stojaci rodinný dom - 6 izbový v lokalite PH3, Čierna voda PH3 (najlepšia lokalita na Čiernej vode…). Pozemok 457 m2, úžitková plocha domu 236 m2 vrátane veľkej dvojgaráže (40 m2) + vonkajšia terasa 30 m2. Dom je kompletne dokončený. Chyba len kuchynská linka.
V dome sú 2 kompletné kúpelne, vaňa , WC, umývadla, sprchové kúty, spálňa+veľký šatník, 2 detské izby, pracovňa (hosťovská izba) a priestranná obývačka s kuchyňou.
Na dome sú použite najkvalitnejšie materiály. Nebol pôvodne stavaný na predaj ale pre vlastnú potrebu. Dom ma plastové okná 6 komorové od slovenského výrobcu, ďalej je vybavený REKUPERACIOU, vonkajšie hliníkové vertikálne žaluzie, podlahové kúrenie (všade) s kondenzačným plynovým kotlom Junkers. Podlahy v dome sú z dlažby (dole) a plávajúca podlaha (hore).Dom ma podlahovú izoláciu 16 cm, zateplenie obvodových stein hr.20 cm, zateplenie strechy polystyren 24 cm+minerálna vata 18 cm. V obytných miestnostiach je rozvod internet a TV rozvod. Dom je postavený v nízkoenergetickom štandarde s nízkymi mesačnými nákladmi (cca 100€). Na pozemku je spravený automaticky závlahový system HUNTER.
V lokalite (oproti domu) sa nachádza detské ihrisko a je vhodné najmä pre rodiny s deťmi, novovybudovaná škola, škôlka,. V pešej dostupnosti sa nachádza COOP Jednota, lekareň, zubar, tenisove kurty, L aktivity, pizzeria, reštauracie ako aj zastavky MHD.


Cena : 280 000,-€ + sprostredkovateľská provízia
Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 008 302

Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?
Copyright Ⓒ 2019 Metropolitan Real s.r.o. - realitná kancelária Bratislava
No running tasks