Typ ponuky
Druh nehnuteľnosti
Bratislava

1 / 10
Zmenšiť
Čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite
Cena
138 000 €
1 890,41 € /㎡
Lokalita
Exnárova, Bratislava II
Bratislava, Bratislavský kraj
Typ ponukyPredaj
Druh
Byty
3-izbový byt
StavČiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha73
Poschodie1 / 7
PivnicaÁno
Dátum pridaniapred 14 dňami
Ponúkame na predaj 3 izbový byt na Exnárovej ulici, Bratislava -Ružinov. Rozloha bytu je 73,42 m2, nachádza sa na prízemí v 7 poschodovom panelovom dome. Byt s výhľadom na udržiavanú zeleň.

Byt pozostáva z troch obytných miestností s príslušenstvom tvoreným kuchyňou, kúpeľňou s vaňou, samostatným WC, šatníkom a predsieňou. Nemá balkón. Byt je čiastočne zrekonštruovaný (kúpeľňa, WC, plastové okná vybavené interiérovými žalúziami a sieťkami proti hmyzu) s potenciálom na úpravy podľa vlastných predstáv. V izbách má pôvodné drevené parkety dobrom stave. K bytu prináleží pivnica o výmere 3,65 m2 v dobre chránenom suteréne domu.

Bytový dom je kompletne zrekonštruovaný, bezbariérový, vo veľmi tichej a zároveň dobre dostupnej časti Ružinova (konečná MHD, diaľnica, letisko) v blízkosti parkov, detských ihrísk, škôlok, škôl, nemocnice s poliklinikou i obchodov (LIDL, Moja Samoška, Avion, IKEA, Hornbach a pod.). Parkovanie je možné pri dome alebo v priľahlých uliciach. Mesačné náklady spojené s užívaním bytu bez energií sú cca 130 EUR. Byt je bez tiarch a je voľný úhradou kúpnej ceny. Je vhodný pre rodiny s malými deťmi i starších - výborná občianska vybavenosť.

Cena bytu je 138.000 EUR + sprostredkovateľská provízia
Kontakt: 0948 090 301, info@metropolitanreal.sk

Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?
Copyright Ⓒ 2019 Metropolitan Real s.r.o. - realitná kancelária Bratislava
No running tasks