Typ ponuky
Druh nehnuteľnosti
Bratislava

1 / 6
Zmenšiť
Jednoizbový byt v atraktívnej lokalite Ružinova - Pavlovová
Cena
129 900 €
3 510,81 € /㎡
Lokalita
Pavlovová, Bratislava II
Bratislava, Bratislavský kraj
Typ ponukyPredaj
Druh
Byty
1-izbový byt
StavČiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha37
Poschodie1 / 3
Dátum pridaniapred 15 dňami
Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný jednoizbový byt na Pavlovovej ulici v Ružinove, sídl. 500 bytov blízko centra a v tesnej blízkosti budúcej , novej autobusovej stanici .Výmera bytu je 37,11m2 vrátane pivnice a nachádza sa na 1. poschodí trojposchodového tehlového domu. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii v pôvodnom stave .

V okolí bytového domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť - zastávka MHD, potraviny, kino, lekáreň, reštaurácie, kaviarne.
Cena : 129 900,-€. K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia.
Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 097 068.


Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?
Copyright Ⓒ 2019 Metropolitan Real s.r.o. - realitná kancelária Bratislava
No running tasks