Typ ponuky
Druh nehnuteľnosti
Bratislava

1 / 17
Zväčšiť
Priestranný 3 izbový byt pri Draždiaku v Petržalke, 2x loggia
Cena
176 000 €
2 000,00 € /㎡
Lokalita
Strečnianska, Bratislava V
Bratislava, Bratislavský kraj
Typ ponukyPredaj
Druh
Byty
3-izbový byt
StavČiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha88
Poschodie6 / 12
Balkón / loggiaÁno
PivnicaÁno
Dátum pridaniapred 8 mesiacmi
Ponúkame na predaj veľký 3-izbový byt v Petržalke pri Draždiaku - Strečnianska ul. Byt je o celkovej výmere 88 m2, vrátane 2 veľkých loggií (spolu o výmere 11 m2) s fínskym celopresklením a pivničnej kobky. Byt sa nachádza na 6. poschodí.
Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, je vhodný na úpravu podľa vlastných predstáv. Všetky izby sú nepriechodné, v byte neboli robené žiadne posuny priečok.
Mesačný zálohový predpis je vo výške 95€. Byt je kúpou ihneď voľný.
V okolí bytu je kompletná občianska vybavenosť - zdravotné stredisko, Billa, jazero Draždiak, Tesco, škola, škôlka, kaviarne, reštaurácie.

Cena bytu je 176.000 EUR vrátane sprostredkovateľskej provízie.
Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 008 302.

Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?
Copyright Ⓒ 2020 Metropolitan Real s.r.o. - realitná kancelária Bratislava
No running tasks