Typ ponuky
Druh nehnuteľnosti
Bratislava

1 / 2
Zväčšiť
Novostavba rodinného domu v Prievoze
Cena
437 000 €
1 320,24 € /㎡
Lokalita
Štyndlova, Bratislava II
Bratislava, Bratislavský kraj
Typ ponukyPredaj
Druh
Domy a Vily
StavVo výstavbe
Podlahová plocha331
Plocha pozemku380
Dátum pridaniapred 10 mesiacmi
Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu vo vyhľadávanej časti Ružinova - Prievoz, Štyndlova ul. Dom sa nachádza na konci slepej ulice a je vhodný na podnikanie ako aj na bývanie.

Dom je dvojpodlažný, zastavaná plocha domu je 170 m2, úžitková plocha je 331 m2. Dom je postavený na pozemku o výmere 380 m2.
Momentálne prebieha výstavba domu, kolaudácia prebehne v 1Q/2020. Dom bude dokončený v štandarde, ktorý zahŕňa podlahy, dlažby, interiérové dvere, sanitu, obklady, kvalitné okná, vstupnú bránu, bezpečnostné vstupné dvere.

Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, vynikajúcu dostupnosť do centra mesta ako aj napojenie na diaľničný obchvat.


Cena domu je 437.000 EUR.
Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 238 212.

Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?
Copyright Ⓒ 2020 Metropolitan Real s.r.o. - realitná kancelária Bratislava
No running tasks