Typ ponuky
Druh nehnuteľnosti
Bratislava

1 / 6
Zväčšiť
Slnečný stavebný pozemok v Miloslavove - časť Alžbetin Dvor
Cena
93 000 €
126,70 € /㎡
Lokalita
Miloslavov
Senec, Bratislavský kraj
Typ ponukyPredaj
Druh
Pozemky
Stavebné
Plocha pozemku734
Dátum pridaniapred 8 dňami
Ponúkame na predaj veľký stavebný pozemok v novo vybudovanej lokalite v Miloslavove - časť Alžbetin Dvor. Pozemok má ideálny tvar a je o výmere 734 m2. Na pozemku sú všetky inžinierske siete - voda, elektrina, kanalizácia, optika. Pri pozemku je asfaltová cesta spolu s chodníkom. Možnosť ihneď stavať. Ide o novú pokojnú lokalitu pri Kukučínovej ul., v ktorej práve začína výstavba rodinných domov.

Výhodami pozemku sú atraktívna poloha v Alžbetinom Dvore s výbornou občianskou vybavenosťou, nadštandardná výmera, nová kompletne vybudovaná lokalita.

Cena pozemku je 93.000 EUR.
Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 238 212.

Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?
Copyright Ⓒ 2019 Metropolitan Real s.r.o. - realitná kancelária Bratislava
No running tasks