Typ ponuky
Druh nehnuteľnosti
Bratislava

1 / 12
Zväčšiť
TOP ponuka! Priestranný rodinný dom v najlepšej časti Ružinova vhodný na podnikanie alebo bývanie
Cena
195 000 €
1 071,42 € /㎡
Lokalita
Štyndlova, Bratislava II
Bratislava, Bratislavský kraj
Typ ponukyPredaj
Druh
Domy a Vily
StavVo výstavbe
Podlahová plocha182
Plocha pozemku380
Dátum pridaniapred 8 dňami
Ponúkame na predaj rodinný dom v atraktívnej lokalite Ružinova - Prievoz, Štyndlova ul. Dom sa nachádza na konci slepej ulice a je vhodný na podnikanie ako aj na bývanie.

Dom je dvojpodlažný, zastavaná plocha domu je 95 m2, úžitková plocha je 182 m2. a je postavený na pozemku o výmere 380 m2.
Výhodou je možnosť dokončenia podľa vlastných predstáv. Na pozemku je v prípade záujmu možné dostavať dvojpodlažnú prístavbu k domu o výmere zastavanej plochy cca 75 m2, ktorú je možné prepojiť s domom, prípadne postaviť garáž.

Dispozične pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, z ktorej vedie schodisko, a 3 miestností na prízemí, kúpeľne a WC, na poschodí sa nachádzajú ďalšie 3 miestnosti a kúpeľna a WC. Dom ponúka možnosť vytvorenia viacerých kancelárii prípadne zasadačiek s veľkou recepciou a parkovacími miestami.
Dom je v stave pred kolaudáciou a je teda možné ho prispôsobiť potrebám nového majiteľa.

Dom sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou a dobrou dostupnosťou do ostatných mestských častí.

Cena domu je 195.000 EUR.
Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 238 212.

Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?
Copyright Ⓒ 2019 Metropolitan Real s.r.o. - realitná kancelária Bratislava
No running tasks