Typ ponuky
Druh nehnuteľnosti
Bratislava

1 / 17
Zväčšiť
REZERVOVANÝ Priestranný 3-izbový byt v novostavbe Tri veže s loggiou
Cena
290 000 €
3 493,97 € /㎡
Lokalita
Bajkalská, Bratislava III
Bratislava, Bratislavský kraj
Typ ponukyPredaj
Druh
Byty
3-izbový byt
StavNovostavba
Podlahová plocha83
Poschodie17 / 24
Balkón / loggiaÁno
Dátum pridaniapred 26 dňami
Ponúkame na predaj 3-izbový byt v novostavbe Tri veže v Novom Meste na Bajkalskej ulici vo výmere 82,76 m2 spolu s loggiou. Výmera bytu je 75,40 m2 a výmera loggie je 7,36 m2. Byt sa nachádza na 17. poschodí z 24.

Byt pozostáva z 3 izieb, kuchyne, vstupnej haly, chodby, šatníka, kúpeľne, WC a loggie.

Byt má veľkoformátové hliníkové okná, samostatné kúrenie, klimatizáciu. Je orientovaný na západ s krásnym výhľadom na mesto.

Tri veže ponúkajú pre vlastníkov bytov bonusy: zdarma posilňovňa, 2x zariadená spoločenská miestnosť s kapacitou cca 30 ľudí na rodinné oslavy alebo pracovné stretnutia, oddychová zóna na 4. poschodí, 24-hodinová recepcia a strážna služba v garáži a spoločných priestoroch.

Kompletná občianska vybavenosť v lokalite - nákupne centrum Vivo (Polus) , NTC, jama park, Kuchajda, škola, škôlka, športoviská za 3 vežami a priamo v objekte na prízemí sú potraviny, reštaurácie, kaviarne, zubár.

K bytu je možné dokúpiť garážové státie za cenu 20.000,- EUR.

Cena bytu: 290.000,- EUR vrátane sprostredkovateľskej provízie
Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 008 302

Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?
Copyright Ⓒ 2021 Metropolitan Real s.r.o. - realitná kancelária Bratislava
No running tasks