Typ ponuky
Druh nehnuteľnosti
Bratislava

1 / 9
Zväčšiť
Zrekonštruovaný 2 izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite - Nové Mesto
Cena
160 000 €
2 962,96 € /㎡
Lokalita
Nobelova, Bratislava III
Bratislava, Bratislavský kraj
Typ ponukyPredaj
Druh
Byty
2-izbový byt
StavKompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha54
Poschodie4
Balkón / loggiaÁno
Dátum pridaniapred 26 dňami
Ponúkame na predaj 2 izbový byt s dlhým balkónom cez obe nepriechodne izby na Nobelovej ulici v mestskej časti Nové Mesto. Rozloha bytu je 54m2 s balkónom, bez balkónu asi 47m2. Byt sa nachádza na 4. poschodi s vyťahom v zateplenom bytovom dome.

Byt je po čiastočnej rekonštrukcii, v rámci ktorej boli v byte menené okná za plastové, plávajúce podlahy, dlažba, kúpeľňa a WC, bezpečnostné dvere.

Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Nové Mesto, ktoré disponuje s kompletnou občianskou vybavenosťou: základná škola, lekáreň, pošta, potraviny, reštaurácie, kultúrny dom, zastávky MHD.

V okolí domu je dostatok parkovacích miest.

Cena bytu je 160 000 EUR plus sprostredkovateľská provízia pre RK
Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 090 301

Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?
Copyright Ⓒ 2021 Metropolitan Real s.r.o. - realitná kancelária Bratislava
No running tasks