Typ ponuky
Druh nehnuteľnosti
Bratislava

1 / 14
Zväčšiť
Zrekonštruovaný 2 izbový byt v Dúbravke na Nejedlého ulici
Cena
160 000 €
3 076,92 € /㎡
Lokalita
Nejedlého, Bratislava IV
Bratislava, Bratislavský kraj
Typ ponukyPredaj
Druh
Byty
2-izbový byt
StavKompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha52
Poschodie8 / 8
PivnicaÁno
Dátum pridaniapred 5 dňami
Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 2-izbový byt na Nejedlého ulici, Bratislava - Dúbravka. Byt má výmeru 51 m2, je bez balkónu. Byt sa nachádza na 8. poschodí v 8 poschodovom bytovom dome. K bytu patrí pivnica 1m2. Byt je slnečný, orientovaný na západ.

Byt pozostáva z dlhej vstupnej chodby, samostatnej kúpeľne, samostatného WC, dvoch nepriechodných izieb a samostatnej kuchyne. Byt má kompletne vymenenú elektroinštaláciu. Predáva sa s klimatizáciami (2ks) v obývacích izbách.

Bytový dom je udržiavaný s kamerovým systémom a novým výťahom. V roku 2020 bola zateplená strecha.
V okolí domu je bezproblémové parkovanie.
Poplatok správcovi na 4 osoby 170 EUR a 40 EUR fond opráv. Preplatok za rok pri týchto sumách je cca 550 EUR.

V besprostrednej blízkosti bytového domu sa nachádza kompletná občianská vybavenosť (škola, škôlka, obchodný dom Saratov, pošta, reštaurácie, malé potraviny, zdravotné stredisko, rodinné centrum, knižnica, ihriská a iné).
Veľkou výhodou lokality je blízkosť prírody, dostupnosťou na diaľničný obchvat mesta, do nákupného centra Bory Mall a do centra mesta aj vďaka dobrému spojeniu MHD.

Cena bytu je 160 000 EUR plus sprostredkovateľská provízia pre RK
Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 090 301


Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?
Copyright Ⓒ 2021 Metropolitan Real s.r.o. - realitná kancelária Bratislava
No running tasks