Typ ponuky
Druh nehnuteľnosti
Bratislava

1 / 14
Zväčšiť
Krásny 2-izbový byt na Beňadickej ulici v Petržalke
Cena
168 000 €
4 666,66 € /㎡
Lokalita
Beňadická, Bratislava V
Bratislava, Bratislavský kraj
Typ ponukyPredaj
Druh
Byty
2-izbový byt
StavKompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha36
Poschodie12 / 12
PivnicaÁno
Dátum pridaniapred 3 mesiacmi
Ponúkame na predaj krásny 2-izbový byt s výhľadom na jazero Draždiak vo výbornej lokalite na Beňadickej ulici po kompletnej rekonštrukcii r.2016/2017. Byt sa nachádza na 12.poschodí s klimatizáciou a pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s vaňou a toaletou, samostatnej spálne a priestrannej obývacej izby spojenej s kuchyňou.
Bytový dom je zateplený, spoločné priestory a 2 výťahy zrekonštruované.
Celková výmera bytu je 36,11 m2 + pivnica v suteréne domu (cca 1,4 m2).
Lokalita: Bratislava Petržalka so skvelou infraštruktúrou, plnou občianskou vybavenosťou: potraviny(Billa,Lidl,kúsok Tesco, večierky..),zdravotné stredisko, lekárne, nemocnica, školy, škôlky, podniky,reštaurácie, banky.
Dostupnosť MHD do centra 10 minút, čoskoro možnosť využívania aj električky (zastávka bude neďaleko domu), výborné napojenie na hlavné cesty a diaľničné obchvaty.
Krásny výhľad je orientovaný na jazero Draždiak a okolitú prírodu, petržalskú hrádzu s možnosťou relaxu a športových aktivít.

Cena bytu je 168.000,- EUR + sprostredkovateľská provízia
Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 008 302

Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?
Copyright Ⓒ 2022 Metropolitan Real s.r.o. - realitná kancelária Bratislava
No running tasks