Typ ponuky
Druh nehnuteľnosti
Bratislava

1 / 13
Zväčšiť
Kompletne zrekonštruovaná garsónka s loggiou v atraktívnej lokalite na začiatku Petržalky
Cena
137 000 €
4 419,35 € /㎡
Lokalita
Šustekova, Bratislava V
Bratislava, Bratislavský kraj
Typ ponukyPredaj
Druh
Byty
Garsónka
StavKompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha31
Poschodie2 / 12
Balkón / loggiaÁno
PivnicaÁno
Dátum pridaniapred 12 dňami
Ponúkame na predaj garsónku na Šustekovej ulici v atraktívnej lokalite na začiatku Petržalky. Podlahová plocha bytu predstavuje 31 m2 spolu so zasklenou loggiou(5m2). K bytu patrí aj pivnica nachádzajúca sa na rovnakom poschodí. Byt sa nachádza na 2. poschodí v 12 poschodovom panelovom dome s dvomi výťahmi.

Byt sa predáva v kompletne zrenovovanom stave. Mesačné náklady sú 80 - EUR (správca, fond opráv, kúrenie, voda, odvoz odpadu) plus 20,- EUR elektrina.

DISPOZÍCIA:
- vstupná predsieň
- kúpeľňa so sprchovým kútom spojená s toaletou
- samostatná priestranná izba s kuchynským kútom

Bytový dom prešiel renováciou:
- nová fasáda,
- nové stúpacie rozvody,
- zrekonštruovaný vstup na čip a nové poštové schránky,
- optický internet,
- odsúhlasená výmena nákladného aj osobného výťahu,
- pred bytom sa nachádza samostatná uzamykateľná chodba, spoločná so susediacim bytom.

LOKALITA:
Lokalita je mimoriadne obľúbená vďaka bezprostrednej blízkosti centra mesta a kompletnej občianskej vybavenosti, ako aj skvelej dopravnej infraštruktúre. V blízkosti je niekoľko zastávok MHD - električka, autobus, množstvo obchodov - TPD, Billa, Lidl, Tesco, poliklinika Šustekova, tržnica, pošta, viacero štátnych aj súkromných škôlok, základných škôl či gymnázií a vysokých škôl, miestny trh, nákupné centrum AUPARK, v blízkosti sad Janka Kráľa, Dunaj, hrádza, kde sa dajú tráviť chvíle oddychu športovými voľnočasovými aktivitami, či prechádzkami. V susednom paneláku na prízemí sa nachádza Plavecká akadémia. Parkovanie v tejto lokalite nie je problém. Výborná dostupnosť do CENTRA mesta.

Cena bytu je 137.000 EUR + sprostredkovateľská provízia pre RK
Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 090 301

Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?
Copyright Ⓒ 2023 Metropolitan Real s.r.o. - realitná kancelária Bratislava
No running tasks