Typ ponuky
Druh nehnuteľnosti
Lokalita

1 / 8
Zväčšiť
Slnečný 3 izbový byt s loggiou v pôvodnom stave v pokojnej lokalite plnej zelene
Cena
185 000 €
2 890,62 € /㎡
Lokalita
Hany Meličkovej, Bratislava IV
Bratislava, Bratislavský kraj
Typ ponukyPredaj
Druh
Byty
3-izbový byt
StavPôvodný stav
Podlahová plocha64
Poschodie5 / 6
Balkón / loggiaÁno
PivnicaÁno
Dátum pridaniapredvčerom
Ponúkame na predaj 3 izbový byt na ulici Hany Meličkovej v Bratislave v peknej lokalite na Dlhých Dieloch. Byt má výmeru 64 m2 + loggia 2,7 m2 a nachádza sa na 5. poschodí v 6 poschodovom bytovom dome s výťahom.

Byt je slnečný, orientovaný na dve svetové strany a pozostáva z troch samostatných izieb, haly, kuchyne, kúpeľne, oddeleného WC, pivničnej kobky, vstup na loggiu je z kuchyne.

Byt je v stave začatej rekonštrukcie (holobyt), vymurované jadro, predpríprava na nové elektrické rozvody, vyprataný s možnosťou dokončenia podľa vlastných predstáv.

Momentálne prebieha rekonštrukcia bytového domu (zateplenie, výmena výťahu, loggie, stúpačky).

Byt je voľný po 1.8.2024.

Výhodou je uzavretý dvor plný zelene.

Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, dobrú dostupnosť do centra mesta autom aj MHD, rýchle napojenie na diaľničný obchvat.

Cena bytu je 185.000 EUR + sprostredkovateľská provízia pre RK
Cena nie je pevná.
Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 090 301

Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?
Copyright Ⓒ 2024 Metropolitan Real s.r.o. - realitná kancelária Bratislava
No running tasks